Obiekt położony u podnóża Masywu Śnieżnika, niedaleko ośrodka Narciarskiego Czarna Góra. Zlokalizowany w bliskiej odległości od stoków, jest idealnym miejscem bazowym podczas urlopu zimowego. Pasjonaci narciarstwa znajdą tu infrastrukturę idealnie dostosowaną do swoich potrzeb. Aby ułatwić gościom codzienne oddawanie się swojej pasji, do ich dyspozycji powstało wiele udogodnień wśród których znaleźć można wyciągi taśmowe, snowpark czy wypożyczalnię sprzętu.

W hotelu mieści się również strefa relaksu. Oferta zabiegów SPA rozszerzona jest dla wielu grup wiekowych. Coś dla siebie znajdą tu zarówno dorośli jak i dzieci. Specjalne usługi dotyczą także nastolatków czy kobiet w ciąży. Ciekawym elementem jest tutaj strefa zdrowego przysmaku. Przynależąca do niej restauracja „Panorama” mieści się we wnętrzu hotelu i serwuje dania kuchni polskiej we własnym, nowoczesnym wydaniu.

Ośrodek funkcjonuje przez cały rok, w ciągu którego zapewnia rozrywkę dostosowaną do poszczególnych sezonów. Latem jest idealną bazą wypadową dla tych, którzy zdecydują się na piesze wycieczki pośród wielu dostępnych szlaków.

Zapytaj o szczegóły:
Aparthotel Czarna Góra
ul. Na Skarpie 4
Biała Woda
+48 74 884 34 05
rezerwacja@aparthotel.czarnagora.pl