To nowo otwarty, luksusowy kompleks apartamentów położony w samym sercu ośrodka Narciarskiego Czarna Góra. Dzięki bliskości stoków oraz infrastruktury sprzyjającej miłośnikom sportów zimowych, obiekt jest dobrą lokalizacją dla tej grupy gości. Do ich dyspozycji Aparthotel Czarna Perła o każdej porze roku udostępnia 80 nowocześnie urządzonych pokoi.

Spragnieni regeneracji w ośrodku będą mogli korzystać z dostępnych zabiegów SPA oraz basenu już latem 2019 roku, kiedy to planowane jest otwarcie strefy relaksu. Nowa atrakcja zawierać będzie strefę saun, rozrywki wodne i wyjątkowe kuracje zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. To, co na pewno wyróżnia Czarną Perłę, to przede wszystkim wyjątkowe menu serwowane w restauracji ośrodka- obok kuchni włoskiej i regionalnej podawane są dania, które uwzględniają potrzeby osób z nietolerancją pokarmową.

Zimą, prócz jazdy na nartach czy snowboardzie kompleks oferuje również snowtubing- ciekawą rozrywkę zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Latem okolica przystosowana jest do korzystania z licznych tras pieszych i rowerowych stworzonych dla turystów.

Zapytaj o szczegóły:
Czarna Perła
Sienna 4
+ 48 743 067 630
rezerwacja@czarnaperla.czarnagora.pl