Duży obiekt malowniczo usytuowany na obrzeżach zabytkowego miasta Kłodzko – miejsca o wyjątkowej historii i wielu walorach turystycznych.

Willa oferuje 22 przestronnie urządzone pokoje, w których przeważa drewno i inne akcenty natury. Wystrój ten dodatkowo wzbogacony jest o przepiękną panoramę okolicy widoczną z okna każdego pomieszczenia, co w pełni oddaje klimat zacisznego zakątka.

Zadbane otoczenie obiektu przystosowane jest zarówno dla gości indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Roztaczający się wokół ogród wyposażony jest w murowanego grilla oraz palenisko, przy którym goście mogą spędzić ciepłe wieczory wspólnie z przyjaciółmi czy rodziną. Z myślą o najmłodszych na terenie obiektu powstał plac zabaw zaopatrzony w huśtawki, bocianie gniazdo, plastikowy domek oraz trampolinę.

Willa Kłodzko-Zacisze pośród innych podobnych ośrodków wyróżnia się specjalnie przygotowaną salą konferencyjno- szkoleniową, przeznaczoną dla grup liczących do 50 osób. Udostępniana sala wyposażona jest we wszystkie potrzebne sprzęty multimedialne i ma dostęp do światła dziennego. Umiejscowiona na parterze z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz.

Restauracja Willi serwuje dania przygotowane wedle receptury stosowanej przez wiele pokoleń. Oferta śniadaniowa dostępna jest nie tylko dla gości, ale również dla osób nie zameldowanych w obiekcie. Śniadanie serwowane jest w postaci obfitego bufetu szwedzkiego. W ofercie znajduje się także świeżo parzona kawa, chrupiące pieczywo oraz pyszne wędliny i sery.

Willa Kłodzko-Zacisze to także idealna baza wypadowa dla pasjonatów górskich wycieczek i zwiedzania szlaków turystycznych w wielu malowniczych miejscowościach otaczających Kłodzko.

Jest to obiekt, który szczególnie polecamy dla osób szukających niedrogiego, komfortowego noclegu znajdującego się w pobliżu wielu atrakcji turystycznych, a zarazem praktycznie w centrum miasta, od którego dzieli nas zaledwie 500 metrów spacerkiem.

Zapytaj o szczegóły:
57-300 Kłodzko
Ul. Marka Hłaski 3
tel. 74 867 89 99
recepcja@klodzko-zacisze.pl